KONST / Litografier / Litografi 17355050
nr 1735 5050
Litografi
Jorgen Lindgren. Signerad, numrerad 133/150, bladets mått: 40x58cm, oramat löst blad.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 19:27:18
100 kr
150 kr